Proponujemy Państwu ościeżnice stalowe do skrzydeł wejściowych i wewnątrzlokalowych.
Stosowane w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym.
W zależności od typu ościeżnic można je stosować do tradycyjnych murów wznoszonych dowolną metodą, do ścian kartonowo-gipsowych, konstrukcji żelbetowych i innych. Produkujemy ościeżnice uniwersalne, a także kierunkowe (prawa, lewa), wyposażone w zawiasy z regulowanym położeniem głębokości czopa. Aby wyjśc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy zaślepiane otowry zaczepowe, co w dużym stopniu poprawia funkcjonalność i estetykę naszych ościeżnic.


Ościeżnice typ: FD-1, FD-7, FD-16A

Ościeżnica FD-1 (Fot 1) najbardziej popularna na rynku przeznaczona do zabudowy zewnątrz- i wewnątrzlokalowej, w ścianach wykonywanych dowolną metodą.Ościeżnica FD-7 przeznaczona jest do stosowania w murach budowanych dowolną metodą, ma zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym. 


Fot.1


Zawias 
 czopowy M-10

Ościeżnica FD-16A (Fot. 2) jest nową propozycją naszej firmy, do zastosowania ogólnego. Charakteryzuje się ona bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu można do niej stosować skrzydła drzwiowe o dużej masie. Zaletą tej ościeżnicy jest wysoka estetyka. 


Ościeżnice do ścian kartonowo-gipsowych typ: FD-16, FD-17, FD-18

Ościeżnice FD-16 , FD-17 , FD-18 (przekrój profili Fot.2) przeznaczone
są przede wszystkim do zabudowy w ścianach kartonowo-gipsowych ,
Można je również stosować w budownictwie tradycyjnym .W zależności od grubości ścianki stosujemy : FD-16 - ścianka 75 mm, FD-17 - ścianka 100 mm, FD-18 - ścianka 125 mm.


Fot. 2